WEJŚCIE JEDNORAZOWE


Pozwala na korzystanie z bogatej oferty usług dostępnych w Fit4Living. Wejściówka uprawnia do jednorazowego wstępu na siłownię, zajęcia fitness, a także strefy saun i relaksu. Wejściówka upoważnia do nielimitowanego czasu spędzonego w klubie.

SAUNA WEJŚCIE JEDNORAZOWE


Wejściówka uprawnia do jednorazowego, nielimitowanego czasu wstępu do strefy saun i relaksu.

KARNET ILOŚCIOWY


Pozwala na korzystanie z bogatej oferty usług dostępnych w Fit4Living. Karnet ilościowy uprawnia do czterokrotnego wstępu na siłownię, zajęcia fitness, a także strefy saun i relaksu w ciągu miesiąca. Karnet upoważnia do nielimitowanego czasu spędzonego w klubie w czasie jednego wejścia. Dodatkowo oferujemy w tym pakiecie wprowadzenie Klubowicza pod okiem trenera, wraz z treningiem personalnym dostosowanym do jego indywidualnych możliwości. Klubowicz otrzymuje Voucher o wartości 150 zł dla wybranej osoby oraz gadżet klubowy. Karnet ilościowy związany jest z koniecznością podpisania umowy oraz opłatą startową.

KARNET OPEN


Pozwala na korzystanie z bogatej oferty usług dostępnych w Fit4Living. Karnet Open uprawnia do nielimitowanego wstępu na siłownię, zajęcia fitness, a także strefy saun i relaksu w ciągu miesiąca. Karnet upoważnia do nielimitowanego czasu spędzonego w klubie w czasie jednego wejścia. Dodatkowo oferujemy w tym pakiecie wprowadzenie Klubowicza pod okiem trenera, wraz z treningiem personalnym dostosowanym do jego indywidualnych możliwości. Klubowicz otrzymuje Voucher o wartości 150 zł dla wybranej osoby oraz gadżet klubowy. Karnet Open związany jest z koniecznością podpisania umowy oraz opłatą startową.

KARNET BEZ ZOBOWIĄZAŃ


Pozwala na korzystanie z bogatej oferty usług dostępnych w Fit4Living. Karnet Open uprawnia do nielimitowanego wstępu na siłownię, zajęcia fitness, a także strefy saun i relaksu w ciągu miesiąca. Karnet upoważnia do nielimitowanego czasu spędzonego w klubie w czasie jednego wejścia. Karnet Bez Zobowiązań nie jest związany jest z koniecznością podpisania umowy.

KARNET DLA DZIECI


Pozwala na skorzystanie w wybranych zajęć dla dzieci, raz w tygodniu. Karnet obowiązuje na wybrane i deklarowane zajęcia przez okres 1 miesiąca. Karnet nie jest związany z koniecznością podpisania umowy. Po zakończeniu czasu trwania karnetu można przedłużyć go z opcją korzystania z innych zajęć. Zajęcia odbywają się zgodnie z aktualnym grafikiem.

TRENINGI PERSONALNE


Treningi, które odbywają się pod opieką wykwalifikowanego trenera. Jest to najbardziej efektywna i bezpieczna forma ćwiczeń fizycznych. Trener Personalny stworzy Twój indywidualny program treningowy, w zależności od Twojej kondycji, potrzeb oraz możliwości.Regularne monitorowanie i kontakt z Trenerem Personalnym pozwoli ocenić Twoje postępy, a przede wszystkim utrzymać motywację. Pojedynczy trening personalny - 109 zł, Pakiet 5 treningów personalnych - 498 zł, Pakiet 10 treningów personalnych - 798 zł.

ZABIEG OSTEOPATII


Zabieg osteopatii można zdefiniować jako postępowanie diagnostyczne i terapeutyczne, terapia jest wykonywana rękami terapeuty, więc jest to praca manualna. Najistotniejszym jednak czynnikiem jest właśnie diagnostyka i zrozumienie przyczyny patologii. W celu umówienia wizyty konieczna jest wcześniejsza rejestracja.