OFERTA DLA DZIECI

U nas każde dziecko znajdzie odpowiednie zajęcia dla siebie.
Zajęcia odbywają się zgodnie z grafikiem. Zapisy i szczegółowe informacje dostępne u Obsługi Klienta.
Dzieciom proponujemy:


ZUMBA KIDS


zajęcia taneczne, które doskonale rozwijają koordynację i poczucie rytmiki.

FITENGLISH JUNIOR


zajęcia sportowe połączone z nauką języka angielskiego. Część zajęć (w późniejszym czasie całe zajęcia) będą prowadzone w języku angielskim. Oprócz tego dzieci będą uczyły się m.in. angielskich zwrotów i słów nie tylko z tematyki sportowej.

CROSS KIDS


to bezpieczna formuła zajęć sportowych nastawiona na efekt doskonałej sprawności fizycznej, koordynacji, integracji poprzez świetną zabawę dla Twojego dziecka! To także nauka prawidłowych wzorców motorycznych oraz techniki ćwiczeń, solidny fundament do uprawiania innych dyscyplin sportowych, przygotowanie dzieci na nieznane i nieprzewidywalne sytuacje, które mogą spotkać je w życiu, współdziałanie w grupie i wzajemny szacunek!

BREAK DANCE


rodzaj specyficznego i unikatowego tańca z dużą ilością elementów siłowo-sprawnościowych oraz kroków wykonywanych „w parterze”, czyli rękami i nogami na ziemi (często całym ciałem).

RODZINNE SAUNOWANIE


W każdą sobotę w godzinach 8.00-14.00 zapraszamy rodziny do wspólnego saunowania. W ten dzień przygotowujemy dla Państwa dzieci specjalną aromaterapię w saunie o obniżonej temperaturze do 60 stopni.