O nas

Z myślą o Was stworzyliśmy optymalne warunki do aktywnego spędzania wolnego czasu, a także dbania o kondycję i zdrowie. Oddajemy w Wasze ręce pierwszy tak energetyczny, komfortowy klub fitness w Kątach Wrocławskich.
Jako team łączy Nas pasja i chęć propagowania zdrowego stylu życia. Pragniemy Was wspierać i towarzyszyć w drodze do osiągnięcia indywidualnych celów. Chcemy w przyjaznej, rodzinnej atmosferze dzielić się wiedzą i doświadczeniem, tworząc wraz z Wami środowisko ludzi świadomych, dla których zdrowie jest wartością najwyższą.
Dzięki treningom z nami nabierzesz siły, energii i odwagi, by sięgać po więcej i pokonywać swoje słabości.
Naszym atutem, oprócz wykwalifikowanej i pełnej energii kadry, jest możliwość relaksu w strefie saunarium. Do Waszej dyspozycji oddaliśmy bogato wyposażoną siłownię, dwie sale do zajęć fitness, specjalnie przygotowaną salę do zajęć Indoor Cycling, salę do Crossfit, dwie sauny połączone ze strefą relaksu, gabinet rehabilitacyjny oraz komfortowe szatnie. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane, wentylowane i nowocześnie wyposażone.
Witalność, zdrowie i energia – to wartości, w które szczególnie wierzymy. Jesteśmy przekonani, że dzięki nim życie może być lepsze, piękniejsze i szczęśliwsze. Pomyśl o ruchu, dobrym samopoczuciu, efektywnym spędzeniu wolnego czasu oraz zrobieniu czegoś tylko dla siebie. Nasza bogata oferta, spowoduje, że każda godzina spędzona z nami będzie wykorzystana w 100%. Spróbuj – na pewno zechcesz do nas wrócić!


<