TEAM

Poznaj nasz team gotowy na wyzwania

Drągowska Justyna

Z zamiłowania i wykształcenia fizjoterapeutka i instruktor fitness z wieloletnim doświadczeniem. Ambitna i zawsze pozytywnie nastawiona do życia. Daje wycisk sobie i wszystkim uczestnikom zajęć, dzięki czemu chętnie wraca się do niej na kolejne treningi.

Jarża Grażyna

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego. Trenerka pływania drugiej klasy, instruktorka odnowy biologicznej, gimnastyki korekcyjnej, tańca, narciarstwa oraz sędzia wioślarski PZTW. Instruktorka różnych form fitness od 10 lat. Motywuje siebie i innych stwierdzeniem, ze fitness to przyjemność, ale również ciężka praca nad sobą i swoimi słabościami.

Weronika Wolas

Kopka Jakub

Saunamistrz, pasjonat i miłośnik sauny. Z miłą chęcią wytłumaczy zasady poprawnego saunowania oraz bezpiecznego korzystania z sauny.

Łyczko Małgorzata

Trener personalny, instruktor fitness i specjalista ds. żywienia. Głównym zainteresowaniem jest kształtowanie sylwetki za pomocą treningu siłowego oraz dietetyka kliniczna i sportowa.

Natalia Ostrowska

Michniewicz Patrycja

Miłośniczka crossfitu, piłki nożnej i motoryzacji. Uśmiechnięta, pomocna i uczynna. Pomoże Ci na starcie i będzie dopingować przez cały czas. Pozytywne emocje gwarantowane.

Nawrocki Wojciech

Młody instruktor związany z tańcem jest od 2008 roku. Młody, głodny wiedzy i umiejętności, na codzień czynnie uczestniczy w zawodach na arenie międzynarodowej.

Nowacka Sara

Z zawodu animator kultury. Uwielbia pracować z ludźmi, spotykać ich i poznawać. Na co dzień realizuje inną pasję, którą jest malarstwo artystyczne. Jednak największą fascynacją jest Joga, świadomy ruch i zgłębianie wiedzy na ten temat.

Paszkiewicz Kornel

Tutaj Trener personalny, sędzia piłkarski 1 ligi i Ekstraklasy, ogromny pasjonat postępu krok po kroku oraz psychologii pozytywnego myślenia. Specjalizacja: Zaplanuj - trzymaj się planu - ciesz się tym co robisz - odnoś ogromne sukcesy Taką pozytywną podróż proponuje Kornel, niezależnie od tego czy jesteś Kobietą czy Mężczyzną. Nie boimy się siłowni ponieważ umiejętnie i bezpiecznie wykorzystana, sprawia, że z naszymi ciałami dzieją się cuda.

Paterek Adrianna

Absolwentka Dietetyki na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Specjalizuję się w udzielaniu porad w zakresie zdrowego trybu życia, żywienia w sporcie, suplementacji, a także leczenia żywieniowego. Z zawodu Trener Personalny, Instruktor Fitness oraz Instruktor Treningu Funkcjonalnego. Celem jej pracy jest kompleksowe podejście do klienta oraz indywidualizacja planu żywieniowego oraz treningowego, który umożliwi osiągnięcie upragnionej sylwetki i zdrowia.

Tkaczuk Nina

Zawsze miła i uśmiechnięta. Nigdy się nie poddaje i zawsze dąży do postawionego sobie celu. Uwielbia każdą aktywność fizyczną bo dzięki niej zmieniło się jej życie.

Smulska Anita

Instruktor fitness z wieloletnim doświadczeniem. Na swoich zajęciach stara się w prosty sposób przekazać jak najwięcej zdobytej wiedzy i nauczyć poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń. Posiada wiele tytułów, lecz ten najbliższy sercu do Pilates Instruktor. Swoje umiejętności w tej dziedzinie stale rozwija na licznych szkoleniach pod okiem nauczycieli z całej Europy. Nie jest to jednak jedyna bliska jej forma aktywności. Odwiedźcie ją a przekonacie się czy na treningu metabolicznym można wyprodukować endorfiny, co można zrobić ze sztangą i stepem oraz dlaczego 8 =16

Szczepaniak Monika

Współpracuje z Instytutem Upledgera w USA jako jedna z przedstawicieli Terapii Cranio-Sacralnej Instytutu w Polsce. Jest członkinią Sekcji Niewidomych masażystów i Fizjoterapeutów. Ceni sobie profesjonalizm, wciąż poszerza wiedzę i doświadczenie, które nabywała podczas licznych szkoleń prowadzonych przez cenionych osteopatów z całego świata.

Szczyciński Piotr

Od dziecka w sporcie. Ostatnie lata Crossfit. Każdego dnia staram się rozwijać jako trener i zawodnik. Największą motywacja do dalszego rozwoju jest widok, usatysfakcjonowanych uczestników zajęć, którzy z uśmiecham na twarzy, dziękują sobie wzajemnie za trening.

Tetelmajer Artur

Od wielu lat miłośnik jazdy na rowerze, zarówno w plenerze, jak i na sali. Instruktor Spinning(r) Level III Elite, instruktor Indoor Cycling oraz Schwinn(r) Bronze Level. Uczestnik i organizator wielu maratonów Spinning i Indoor Cycling. Pomoże Wam zrealizować Wasze cele treningowe, zapewniając przy tym dużą dawkę dobrej zabawy i endorfin.

<